Logo

Szanowni Państwo,

Instrukcja dotycząca rozwiązywania testu na platformie dla uczniów, którzy dostali się do II etapu V Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów znajduje się na stronie http://www.ojag.wsjo.pl/instrukcja-dla-uczniow-i-czesc-ii-etap/oraz w załączniku.

 
INSTRUKCJA DLA UCZNIÓW DO PRZESYŁANIA FILMÓW
II CZĘŚĆ II ETAPU V OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

Prosimy o przekazanie poniższej instrukcji uczniom biorącym udział w II etapie Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. 

Osoby, które przeszły do drugiego etapu powinny w terminie od 02.03.2015 (od godziny 10:00) do 12.03.2015 r. (do godziny 10:00) rozwiązać test dostępny w tym czasie po zalogowaniu na platformie (rozwiązanie testu będzie się odbywało w podobny sposób jak podczas I etapu) i przesłać do nas film.

Pamiętajcie, że nie strona artystyczna filmu będzie tu przedmiotem oceny. Film możecie nakręcić kamerą, aparatem cyfrowym lub telefonem komórkowym.

WAŻNE – W tej edycji Olimpiady zdecydowaliśmy się na to, aby Wasza praca została przesłana do nas w formie filmu, ponieważ chcemy usłyszeć jak mówicie. Językiem prezentacji jest oczywiście język angielski i właśnie poprawność języka, zasób słownictwa, pewność wypowiedzi będą głównym przedmiotem oceny jury.

Tak, więc zachęcamy byście z otwartą głową pomyśleli co i jak chcecie nam zaprezentować.

TEMATY I OPIS ZADANIA ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE http://www.ojag.wsjo.pl/ii-etap-olimpiady-tematy-prac-indywidualnych/

Film należy zamieścić w serwisie YouTube.
Link do zamieszczonego filmu z serwisu YouTube należy zgłosić na stronie rejestracja.ojag.wsjo.pl/filmy w terminie od 02.03.2015 (od godziny 10:00) do 12.03.2015 r. (do godziny 10:00).

Film musi mieć ustawiony status Publiczny, Niepubliczy lub Prywatny (w trzecim wypadku należy go udostępnić użytkownikowi: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Film można zgłosić tylko jeden raz.
Po zgłoszeniu nie będzie można już go zmienić.
Film musi pozostać aktywny w serwisie YouTube do końca Olimpiady – 31.04.2015 do godziny 23:59.
PLIK Z FILMEM NAZWAĆ: nazwisko ucznia- temat filmu.

Logowanie do rejestracja.ojag.wsjo.pl/filmy przebiega za pomocą loginu i hasła, które zostało nadane do rozwiązywania testów na platformie e-learningowej. Dostęp do loginów i haseł ma tylko nauczyciel zgłaszający szkołę do Olimpiady.
Film musi być nagrany w języku angielskim. Na nagraniu musi być widoczny uczeń.
 
Szanowni Państwo,

Instrukcja dotycząca dodawania wpisów na YouTube dla uczniów, którzy dostali się do II etapu V Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów znajduje się na stronie http://www.ojag.wsjo.pl/jak-dodac-wpis-na-youtube/ 

Zobacz Załącznik

Z poważaniem, 

Zespół Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.