Logo

2006/2007

Marcin Barański – finalista XXVX Olimpiady Języka Francuskiego

Łukasz Konowałek – laureat XXV Olimpiady Języka Łacińskiego

Adrian Kuusinen – laureat XXX Olimpiady Języka Francuskiego

Diana Adamowicz – laureatka Olimpiady Ekonomicznej

 

2007/2008

Wawrzyniec Gilewski – laureat XXXI Olimpiady Języka Francuskiego

Justyna Jarmułowicz – laureatka XXXIX Olimpiady Języka Rosyjskiego

Maria Jurek – finalistka XIII Olimpiady Teologii Katolickiej

Aleksandra Krawczyk – laureatka XXXI Olimpiady Języka Francuskiego

Mateusz Krawczyk – finalista XIII Olimpiady Teologii Katolickiej

Piotr Ochnicki – finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Justyna Zachara – laureatka (z I lokatą!) XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego

 

2008/2009

Marta Piekarska – finalistka XXVII Olimpiady Języka Łacińskiego

Krzysztof Żebrowski – laureat XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego

Karolina Wereszczyńska – finalistka XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego

Natalia Chmielewska – finalistka XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego

Barbara Siwicka – finalistka XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego

Jagoda Winiarska – laureatka (I miejsce) Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów

 

2009/2010

Marta Piekarska – laureatka XXVIII Olimpiady Języka Łacińskiego (II lokata)

Barbara Kaczyńska – laureatka XXVIII Olimpiady Języka Łacińskiego (III lokata)

Urszula Czerwińska – finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

Maja Kowalska – finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

Olga Sabak – finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

Natalia Chmielewska – laureatka Olimpiady Języka Francuskiego

Dominik Przeniosło – laureat Olimpiady Języka Francuskiego

Jagoda Winiarska - laureatka (II miejsce) w Konkursie Wokalnym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów

 

2010/2011

Joanna Piłatkowska – laureatka Olimpiady Języka Francuskiego

Estelle Figueira-Putresza – finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

Oscar Liszewski – laureat Olimpiady Języka Francuskiego

Alicja Bogacka – finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

Maja Sałek – finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

Michał Kusiak – finalista XXIX Olimpiady Języka Łacińskiego

Agnieszka Łochowska – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Poezji i Prozy Frankofońskiej

Zuzanna Szpura – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Poezji i Prozy Frankofońskiej

 

2011/2012

Łukasz Kowalczyk – finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Wojciech Graboń – laureat XXIV Olimpiady Filozoficznej

Michał Kusiak – finalista XXX Olimpiady Języka Łacińskiego

Atalia Sosnowska – laureatka XXXV Olimpiady Języka Francuskiego

Aleksandra Urbanek – finalistka XXXV Olimpiady Języka Francuskiego

Xavier Debeni – finalista XXXV Olimpiady Języka Francuskiego

Maria Łobodzińska – finalistka XXXV Olimpiady Języka Francuskiego

Zuzanna Derlacz – finalistka (z wyróżnieniem) Olimpiady Artystycznej

Nela Grzesik – laureatka XXII Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego

 

2012/2013

Jakub Więckowski – laureat XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego

Karolina Tomaszewska – finalistka XXXVI  Olimpiady Języka Francuskiego

Amelia Szczekocka – finalistka XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego

Zuzanna Steć – finalistka XXXVI  Olimpiady Języka Francuskiego

Nelly Eecout – finalistka XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego

Małgorzata Duluk – finalistka XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego

Joanna Chomko – laureatka Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Dominika Antonijczuk – finalistka Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Karolina Jastrzębska – finalistka Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Aleksandra Szczęsna – laureatka Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Daria Mroczkowska – finalistka Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Daria Mroczkowska – laureatka IX Konkursu Papieskiego "Projekt Życie"

Krystyna Brągiel – laureatka Wojewódzkiego Konkursu o Stefanie Wyszyńskim

 

2013/2014

Antoni Źrebiec, 2C – laureat Olimpiady Filozoficznej

Anna Jastrzębska, 1L – finalistka Olimpiady Filozoficznej

Matylda Szempruch, 2A – finalistka Olimpiady Filozoficznej

Katarzyna Zarska, 3C – laureatka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego

Zuzanna Steć, 2C – laureatka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego

Katarzyna Górska, 3C – finalistka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego

Zofia Bober, 3L – finalistka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego

 

2014/2015

Cecylia Kłosińska 1L Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Francuskiego

Zuzanna Aleksandra Sus C3 Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Francuskiego

Katarzyna Maria Prokopiuk C3 Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Francuskiego

Michał Czwarno XXXIII 3L Laureat Olimpiady Języka Łacińskiego

Jan Ośka 2A Finalista XXXVII Olimpiady Filozoficznej

 Marianna Skoczek- Wojciechowska 2L Finalistka Olimpiady Historycznej

Karolina Wojewódzka 3L Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego

Wojciech Zajączkowski 2L Finalista drugiego etapu Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Agnieszka Branicka Złota Wena w Konkursie recytatorskim Festiwalu Młodych Talentów

Grupa teatralna Już 2A Srebrna Wena w Konkursie Małych Form Teatralnych Festiwalu Młodych Talentów.

Dorota Zdankiewicz 1B Konkurs recytatorski Festiwalu Młodych Talentów wyróżnienie

Dominik Baraniecki 1B Konkurs recytatorski Festiwalu Młodych Talentów wyróżnienie

Anna Bogusławska 2A XXXII Turniej Jednego Wiersza (konkurs literacki) III miejsce

Filip Kucharczyk Finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Filip Jurczak 2A Laureat Olimpiady Wiedzy Biblijnej „Hieronymus”

Katarzyna Szołucha 3L Ogólnopolska Olimpiada Społeczna Brązowy Wilk w kategorii najlepsza reklama społeczna w Polsce i najlepszy projekt w szkole za Rzuć okiem

Michał Brajczewski 3L Ogólnopolska Olimpiada Społeczna Brązowy Wilk w kategorii najlepsza reklama społeczna w Polsce i najlepszy projekt w szkole za Rzuć okiem

Alicja Jasińska 3L Ogólnopolska Olimpiada Społeczna Brązowy Wilk w kategorii najlepsza reklama społeczna w Polsce i najlepszy projekt w szkole za Rzuć okiem

Weronika Białek 1C Laureatka konkursu „Portrety literackie na podstawie dzieł Olgi Boznańskiej”

Beata Rotuska 1B Laureatka (1 miejsce) Śródmiejskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Budżecie Partycypacyjnym

Łukasz Kozłowski Laureat 1-szego miejsca w kategorii Junior B i 3-ciego miejsca w kategorii Junior Młodszy w Pucharze Polski w Snowboardzie.

 

2015/2016

Iwona Świderska 3C otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów

Cecylia Kłosińska laureatka XLII Olimpiady Historycznej

Bartosz Cyran laureat XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego (miejsce pierwsze)

Robin Craps laureat XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego (miejsce czternaste)

Olga Antoszczyk 2L laureatka 1. miejsca w Konkursie Piosenki Frankofońskiej w LO im. T. Czackiego

Alicja Sęk 1A laureatka 2. miejsca w Konkursie Piosenki Frankofońskiej w LO im. T. Czackiego

Zuzanna Bąk 1A wyróżnienie w Konkursie Piosenki Frankofońskiej w LO im. T. Czackiego

Szymon Gontarczyk 1L wyróżnienie w konkursie „Historia i kultura Żydów polskich” oraz propozycja stażu w Muzeum Polin Nina Nowakowska 1L finalistka konkursu „Historia i kultura Żydów polskich”

Beata Farbiszewska 1B ukończyła I edycję Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW i uzyskała ex aequo najlepszy wynik z zaliczenia końcowego i zdobyła ex aequo 1 nagrodę

Natalia Idzikiewicz 1B ukończyła I edycję Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW

Rafał Prokopczuk laureat 3 miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w Piłce Siatkowej

Rafał Prokopczuk laureat 1 miejsca w Mistrzostwach Mazowsza w kategorii kadet w Piłce Siatkowej

Marta Wołoszyn - Brązowy Wilk w Olimpiadzie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii”

Beata Farbiszewska - Brązowy Wilk w Olimpiadzie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii”

Johannes Utri - Brązowy Wilk w Olimpiadzie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii”

Maria Nowociel - Brązowy Wilk w Olimpiadzie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii”

 Damian Wiśniewski – finalista Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Wojciech Zajączkowski 3L laureat Olimpiady Wiedzy o III RP

Agnieszka Pakoca – laureatka drugiego miejsca Recytatorskiego Konkursu Młodych Talentów

Zuzanna Domosławska – wyróżnienie w Recytatorskim Festiwalu Młodych Talentów

Gabriela Stępniak – wyróżnienie w Recytatorskim Festiwalu Młodych Talentów

II MIEJSCE w ogólnopolskim Teście Wiedzy o Józefie Piłsudskim – wynik wypracowali uczniowie IA, IB, IL, IIIA. Indywidualnie najlepiej rozwiązali zadania konkursowe: Paulina Tarnowska z kl. IA i Maciej Romanowski z kl. III A.

Martyna Rosłonkiewicz tytuł wicemistrza Języka Polskiego Ursynów 2015 w kategorii „Juniorzy” w X Ursynowskim Dyktandzie im. Andrzeja Ibisa- Wróblewskiego

 

2016/2017

Martyna Ruta finalistka Olimpiady Teologii Katolickiej

Cecylia Kłosińska laureatka Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Cezary Jasiński laureat Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Bartosz Cyran laureat Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Justyna Pszczołowska finalistka Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Aleksandra Laskowska laureatka Olimpiady Języka Francuskiego

Ewa Tomaszewska laureatka Olimpiady Języka Francuskiego

Wiktoria Prądzyńska finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

Katarzyna Nowak 3L finalistka Olimpiady o III RP

Jadwiga Mik laureatka konkursu Santo Subito  

Justyna Izydorzak 2A Srebrna Wena w konkursie plastycznym Festiwalu Młodych Talentów

Martyna Rosłonkiewicz 2A tytuł Wicemistrza Języka Polskiego w XI Ursynowskim Dyktandzie im. Andrzeja Ibisa -Wróblewskiego

 

2017/18

Ludmiła Żmuda z klasy 2B otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Milena Burdalska z klasy 2B zajęła I miejsce w III Warszawskim Konkursie Piosenki Niepodległościowej

Wiktoria Prądzyńska laureatka Olimpiady Języka Francuskiego 

Aleksandra Matynia laureatka Olimpiady Języka Francuskiego

Natalia Ogórek finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

Konrad Wysocki finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Natalia Kucharska Srebrna Wena w Konkursie Muzycznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów

Szymon Gontarczyk laureat Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Ewa Mazgajska laureatka XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Redakcja Magazynu Żet zajęła III miejsce w konkursie dziennikarskim im. Wojciecha Słodkowskiego na najlepszą gazetę szkolną. Konkurs organizowała Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi.

Jadwiga Mik, 1L zajęła 5. miejsce w Konkursie wiedzy o dzielnicy Śródmieście

 

2018/2019

Jadwiga Mik, 2L – otrzymała stypendium prezesa Rady Ministrów

Marcin Gawliński, 3D – laureat XXXVII Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej, zdobywca nagrody specjalnej za najlepszą odpowiedź ustną oraz reprezentant Polski na Międzynarodowym Konkursie Języka Łacińskiego we Włoszech


Ewa Róża Głowacka, 3A – finalistka XXXI Olimpiady Filozoficznej


Delfina Kotlińska, 3L – laureatka XLIII Olimpiady Artystycznej


Marcin Krzeczunowicz, 2L – laureat XLII Olimpiady Języka Francuskiego

Edith Bardet, 1C – finalistka XLII Olimpiady Języka Francuskiego

Sandra Białousz, 2L – finalistka XLII Olimpiady Języka Francuskiego

Gabriela Fernandez, 2B – finalistka XLII Olimpiady Języka Francuskiego

Jadwiga Mik, 2L – finalistka XLII Olimpiady Języka Francuskiego

Jan Mołdawa, 2L – finalista XLII Olimpiady Języka Francuskiego

Stanisław Piórkowski, 1C – finalista XLII Olimpiady Języka Francuskiego

Milena Burdalska, 3D – laureatka Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów,  zdobywczyni  Złotej Weny

Zuzanna Przekazińska, 2D – laureatka (I miejsce) XVI Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej

Alicja Szadura, 1A – laureatka (II miejsce) VII Warszawskiego Konkursu o Józefie Piłsudskim Tak żyć, jak żyłem, warto było…

Amelia Pełka, 1A – wyróżniona w VII Warszawskim Konkursie o Józefie Piłsudskim Tak żyć, jak żyłem, warto było… 

 

2019/2020

Michał Schab, 3A – finalista XV Olimpiady Przedsiębiorczości

Jadwiga Mik, 3L – finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Gabriela Fernandez, 3B – finalistka XLIII Olimpiady Języka Francuskiego

Zofia Sankowska, 3D – finalistka XLIII Olimpiady Języka Francuskiego

Bartosz Kuler, 1L – finalista XLIII Olimpiady Języka Francuskiego

Michał Schab, 3A – finalista Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Rozalia Kowalska, 1L – finalistka XXXII Olimpiady Filozoficznej

Kamil Walczak, 1A – finalista XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Patrycja Golińska, Emilia Jasińska, Weronika Przygoda, 1A – finalistki projektu Zwolnieni z teorii

Anna Piskorz, 2C – laureatka Konkursu Języka Angielskiego FOX

Tola Dobrowolska, 1E - laureatka Konkursu Języka Angielskiego OLIMPUS