Logo
  logo żmichowska. Biblioteka proponuje ... Biblioteka proponuje ...

  2016/2017

Olga Mackiewicz laureatka konkursu filozoficznego W drodze ku mądrości

Helena Jeleńska finalistka konkursu filozoficznego W drodze ku mądrości

Zofia Kowalik finalistka konkursu filozoficznego W drodze ku mądrości

Agnieszka Mankiewicz finalistka konkursu filozoficznego W drodze ku mądrości
 
Lena Wiśniewska I miejsce w Warszawskim Gimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego BEDNARSKA MATTERS

Jadwiga Mik laureatka konkursu Santo Subito
 
Martyna Ruta finalistka Olimpiady Teologii Katolickiej
 
Miriam Gaida laureatka konkursu MKO z biologii
 
Magdalena Zofia Karolak laureatka konkursu MKO z języka polskiego
 
Cecylia Kłosińska laureatka Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Cezary Jasiński laureat Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Bartosz Cyran laureat Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Justyna Pszczołowska finalistka Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Aleksandra Laskowska laureatka Olimpiady Języka Francuskiego

Ewa Tomaszewska laureatka Olimpiady Języka Francuskiego

Wiktoria Prądzyńska finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
 
Katarzyna Nowak 3L finalistka Olimpiady o III RP
 
Magdalena Zofia Karolak finalistka konkursu MKO z języka polskiego

Zofia Pędzich finalistka konkursu MKO z języka polskiego
 
Maria Harrison laureatka konkursu MKO z języka angielskiego

Ewa Maria Siemiątkowska laureatka konkursu MKO z języka angielskiego

Julia Aniela Wiśniewska laureatka konkursu MKO z języka angielskiego

Maria Opadczuk finalistka konkursu MKO z języka angielskiego

Matylda Elizabeth Rybicka finalistka konkursu MKO z języka angielskiego

Karolina Kłos, Martyna Rosłonkiewicz, Alicja Sęk, Anna Tonecka 1 miejsce w debacie oksfordzkiej na temat sensu Powstania Warszawskiego
 
Salomea Zofia Cebula laureatka konkursu MKO z wiedzy o społeczeństwie

Weronika Klemba laureatka konkursu MKO z wiedzy o społeczeństwie
 
Justyna Izydorzak 2A  Srebrna Wena w konkursie plastycznym Festiwalu Młodych Talentów
 
Martyna Rosłonkiewicz 2A  tytuł Wicemistrza Języka Polskiego w XI Ursynowskim Dyktandzie im. Andrzeja Ibisa -Wróblewskiego
 
Aneta Anna Białousz finalistka konkursu MKO z języka francuskiego

Sandra Julia Białołusz finalistka konkursu MKO z języka francuskiego

Aleksandra Matynia laureatka konkursu MKO z języka francuskiego

Stanisław Piórkowski laureat konkursu MKO z języka francuskiego

Marianna Faustyna Senda finalistka konkursu MKO z języka francuskiego

Dominika Szereda finalistka konkursu MKO z języka francuskiego

Helena Tomaszewska laureatka konkursu MKO z języka francuskiego
 

2015/2016

 
Olga Antoszczyk 2L laureatka 1. miejsca w Konkursie Piosenki Frankofońskiej w LO im. T. Czackiego
 
Alicja Sęk 1A laureatka 2. miejsca w Konkursie Piosenki Frankofońskiej w LO im. T. Czackiego

Zuzanna Bąk 1A wyróżnienie w Konkursie Piosenki Frankofońskiej w LO im. T. Czackiego
 
Szymon Gontarczyk 1L wyróżnienie w konkursie „Historia i kultura Żydów polskich” oraz propozycja stażu w Muzeum Polin

Nina Nowakowska 1L finalistka konkursu „Historia i kultura Żydów polskich”
 
Joanna Pietrzyk A2 laureatka IV Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej „FrankoFonia 2016”
 
Maria Butkiewicz B2 otrzymała Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła IIza wysokie wyniki w nauce i twórcze zaangażowanie w różnorodne inicjatywy społeczne, artystyczne, naukowe, sportowe

Paulina Zemlik B2 otrzymała Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II za wysokie wyniki w nauce i twórcze zaangażowanie w różnorodne inicjatywy społeczne, artystyczne, naukowe, sportowe

Jan Kucharski C3 laureat 1 miejsca II Mazowieckiego Konkursu Biologicznego NUCLEUS

Iwona Świderska 3C otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów
 
Hubert Zaniewski C2  - laureat 1 miejsca w debla i 3 miejsca w singla w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Badmintona  i laureat 2 miejsca w debla i 3 miejsca w singla w Mistrzostwach Warszawy w Badmintona w kategorii wiekowej chłopców do 15 lat 
 
Beata Farbiszewska 1B ukończyła I edycję Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW i uzyskała ex aequo najlepszy wynik z zaliczenia końcowego i zdobyła ex aequo 1 nagrodę

Natalia Idzikiewicz 1B ukończyła I edycję Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW
 
Karolina Tataj C1 - wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Miejsce wielokulturowe” organizowanym przez Żydowskie Muzeum Galicja w Krakowie

Liliana Malinowska C1 -
stypendystka Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka
 
Maciej Gąsiorowski, Maria Gojło, Dominika Grużewska, Kacper Łukasik, Ewa Siemiątkowska, Olga Wiaderek z klasy C1 oraz Katarzyna Iwańczuk z klasy 2 B - 1 miejsce w konkursie filmowym Centropy, w kategorii „Społeczeństwo obywatelskie i jego znaczenie: opowieść o „Solidarności”, za film pt. „From Warsaw with love”
 
Rafał Prokopczuk  laureat 3 miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w Piłce Siatkowej
 
Rafał Prokopczuk laureat 1 miejsca w Mistrzostwach Mazowsza w kategorii kadet w Piłce Siatkowej
 
Marta Wołoszyn - Brązowy Wilk w Olimpiadzie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii”
 
Beata Farbiszewska - Brązowy Wilk w Olimpiadzie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii”
 
Johannes Utri - Brązowy Wilk w Olimpiadzie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii”

Maria Nowociel -
Brązowy Wilk w Olimpiadzie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii”

Adam Jarosław Madejski finalista konkursu MKO z języka niemieckiego

Emilia Aleksandra Piątkowska laureatka konkursu MKO z historii

Dominik Danelski laureat konkursu MKO z wiedzy o społeczeństwie

Michel Marek Le Bihan laureat konkursu MKO z języka francuskiego

Mikołaj Aleksander Przeniosło laureat konkursu MKO z języka francuskiego

Marie Juliette Solska laureatka konkursu MKO z języka francuskiego

Wojciech Steć finalista konkursu MKO z języka francuskiego

Maria Tomaszewska laureatka konkursu MKO z języka francuskiego

Marika Ręczkowska finalistka konkursu MKO z języka angielskiego

Aleksandra Klara Kowalska finalistka konkursu MKO z biologii

Agnieszka Paulina Podgórska finalistka konkursu MKO z biologii

Michał Stanisław Tys laureat konkursu MKO z biologii

Cecylia Kłosińska laureatka XLII Olimpiady Historycznej

Karolina Popis laureatka Wojewódzkiego Konkursu dla Gimnazjalistów „Jan Paweł II – wychowawca młodzieży”

Agnieszka Ślizień-Kuczapska laureatka Wojewódzkiego Konkursu dla Gimnazjalistów „Jan Paweł II – wychowawca młodzieży”

Joanna Zyga  laureatka Wojewódzkiego Konkursu dla Gimnazjalistów „Jan Paweł II – wychowawca młodzieży”

Bartosz Cyran  laureat XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego  (miejsce pierwsze)

Robin Craps  laureat XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego (miejsce czternaste)

Klasa A1 wyróżnienie podczas Festiwalu Młodych Talentów –za spektakl „Piosenka jest dobra na wszystko”

Agnieszka Pakoca – laureatka drugiego miejsca Recytatorskiego Konkursu Młodych Talentów

Zuzanna Domosławska – wyróżnienie w Recytatorskim Festiwalu Młodych Talentów

Gabrysia Stępniak – wyróżnienie w Recytatorskim Festiwalu Młodych Talentów

II MIEJSCE w ogólnopolskim Teście Wiedzy o Józefie Piłsudskim – wynik wypracowali uczniowie IA, IB, IL, IIIA. Indywidualnie najlepiej rozwiązali zadania konkursowe: Paulina Tarnowska z kl. IA i Maciej Romanowski z kl. III A.

Damian Wiśniewski – finalista Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Julia Wiśniewska C2 laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Lena Wiśniewska C1 laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Hanna Rechnio C3 laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Helena Jeleńska A1 laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Wojciech Zajączkowski 3L laureat Olimpiady Wiedzy o III RP

Martyna Rosłonkiewicz tytuł wicemistrza Języka Polskiego Ursynów 2015 w kategorii „Juniorzy” w X Ursynowskim Dyktandzie im. Andrzeja Ibisa- Wróblewskiego

Hanna Stacewicz C3 laureatka konkursu filozoficznego „W drodze ku mądrości”

Agnieszka Markiewicz B2 finalistka konkursu filozoficznego „W drodze ku mądrości”

Zofia Pędzich B2 finalistka konkursu filozoficznego „W drodze ku mądrości”

Janina Frejlak A3 finalistka konkursu filozoficznego „W drodze ku mądrości”

Jan Kurpiński B3 finalista konkursu filozoficznego „W drodze ku mądrości”

Filip Kamer B3 – laureat konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

2014/2015

Sandra Julia Białousz C1 Finalistka Konkursu  Języka Francuskiego

Michel Marek Le Bihan C2 Finalista Konkursu Języka Francuskiego

Martyna Mrozek A3 Finalistka Konkursu Języka Francuskiego

Katarzyna Maria Prokopiuk C3 Finalistka Konkursu Języka Francuskiego

Marta Przygodzka C1 Laureatka Konkursu Języka Francuskiego

Julia Maria Skoneczna  A3 Laureatka Konkursu Języka Francuskiego

Zuzanna Aleksandra Sus C3 Laureatka Konkursu Języka Francuskiego

Ewa Krystyna Tomaszewska C1  Laureatka Konkursu Języka Francuskiego

Maria Tomaszewska C2 Finalistka Konkursu Języka Francuskiego

Katarzyna Maria Prokopiuk C 3 Finalistka Konkursu Języka Angielskiego

Lucyna Klammer C3 Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Cecylia Kłosińska 1L Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Francuskiego

Zuzanna Aleksandra Sus C3 Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Francuskiego

Katarzyna Maria Prokopiuk C3  Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Francuskiego

Michał Czwarno XXXIII 3L Laureat Olimpiada Języka Łacińskiego

Agnieszka Branicka  Złota Wena w Konkursie recytatorskim Festiwalu Młodych Talentów

Grupa teatralna Już 2A za spektakl Kuracja Srebrna Wena w Konkursie Małych Form Teatralnych Festiwalu Młodych Talentów.

Dorota Zdankiewicz 1B Konkurs recytatorski Festiwalu Młodych Talentów wyróżnienie

Dominik Baraniecki 1B Konkurs recytatorski Festiwalu Młodych Talentów wyróżnienie

Anna Bogusławska 2A XXXII Turniej  Jednego Wiersza (konkurs literacki)  III miejsce

Filip Kucharczyk Finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Marianna Skoczek- Wojciechowska 2 L Finalistka Olimpiady Historyczna

Karolina Wojewódzka 3L  Finalistka Olimpiady Języka  Angielskiego

Małgorzata Cichocka A3 Laureatka Konkursu  Prymasa Tysiąclecia pt. Być jak? sumienie prawe.

Natalia Hołub A1 Laureatka Konkursu Prymasa Tysiąclecia pt. Być jak? sumienie prawe.

Maria Łoskot A2  Laureatka Konkursu Prymasa Tysiąclecia pt. Być jak? sumienie prawe.

Emilia Piątkowska B2 Laureatka Gimnazjalnego Konkursu  Wiedzy Biblijnej „Hieronymus”  

Katarzyna Rozkosz  A3 Finalistka Gimnazjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Hieronymus” 

Filip Jurczak 2A Laureat Olimpiady Wiedzy Biblijnej „Hieronymus”  

Filip Kamer  B2 Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Jerzy Popiełuszko-zło dobrem zwyciężaj

Emilia Piątkowska B2 Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Jerzy Popiełuszko-zło dobrem zwyciężaj

Katarzyna Szołucha  3L Ogólnopolska Olimpiada Społeczna Brązowy Wilk w kategorii najlepsza reklama społeczna w Polsce i najlepszy projekt w szkole za Rzuć okiem

Michał Brajczewski  3L Ogólnopolska Olimpiada Społeczna Brązowy Wilk w kategorii najlepsza reklama społeczna w Polsce i najlepszy projekt w szkole za  Rzuć okiem

Alicja  Jasińska 3L Ogólnopolska Olimpiada Społeczna Brązowy Wilk w kategorii najlepsza reklama społeczna w Polsce i najlepszy projekt w szkole za  Rzuć okiem

Weronika Białek 1C Laureatka konkursu „Portrety literackie na podstawie dzieł Olgi Boznańskiej”

Jan Ośka 2A  Finalista XXXVII Olimpiady Filozoficznej

Sonia Burdyna  A2 Laureatka konkursu filozoficznego W drodze ku Mądrości

Jan Kurpiński B2 Finalista konkursu filozoficznego W drodze ku Mądrości

Beata Rotuska 1B Laureatka (1 miejsce) Śródmiejskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Budżecie Partycypacyjnym

Martyna Mrozek A3 Laureatka (3 miejsce)  konkursu biologicznego Nucleus organizowanego przez XXX LO im. Śniadeckiego.

Zuzanna Dróżdż  C2- awans do finału w biegach przełajowych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 

Maria Papis Laureatka XXV Ogólnopolskiego Konkursu na opowiadanie olimpijskie im. Jana Parandowskiego

Wojciech Zajączkowski 2L Finalista drugiego etapu Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Łukasz Kozłowski Laureat 1-szego miejsca w kategorii Junior B i 3-ciego miejsca w kategorii Junior Młodszy w Pucharze Polski w Snowboardzie.

Grupa uczniów uczęszczających na lekcje etyki 1 miejsce w Filozoficznej Grze Terenowej w Łazienkach Królewskich

2013/2014

Antoni Źrebiec 2C Laureat Olimpiady Filozoficznej

Anna Jastrzębska 1L Finalistka Olimpiady Filozoficznej

Matylda Szempruch 2A Finalistka Olimpiady Filozoficznej

Katarzyna Zarska 3C Laureatka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego

Zuzanna Steć 2C Laureatka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego

Katarzyna Górska 3C Finalistka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego

Zofia Bober 3L Finalistka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego

Martyna Mrozek A2 Laureatka Konkursu MKO o Janie Pawle II „Droga człowieka”

Maria Stachurska B3 Laureatka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości”

Gabriela Stępniak B3 Finalistka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości”

Cecylia Kłosińska A3 Finalista Konkursu MKO z języka polskiego

Alice Bajerska B3 Laureatka Konkursu MKO z języka francuskiego

Robin Craps C1 Laureat Konkursu MKO z języka francuskiego

Bartosz Cyran A3 Finalista Konkursu MKO z języka francuskiego

Cecylia Kłosińska A3 Laureatka Konkursu MKO z języka francuskiego

Jarema Kozielewski B3 Finalista Konkursu MKO z języka francuskiego

Michel Le Bihan C1 Finalista Konkursu MKO z języka francuskiego

Katarzyna Prokopiuk C2 Finalistka Konkursu MKO z języka francuskiego

Liwia Rogalewicz A3 Finalistka Konkursu MKO z języka francuskiego

Zuzanna Sus C2 Finalistka Konkursu MKO z języka francuskiego

Maria Tomaszewska C1 Finalistka Konkursu MKO z języka francuskiego

Julia Mosiołek A2 Finalistka Konkursu MKO z języka niemieckiego

Julia Puczyńska A3 Finalistka Konkursu MKO z matematyki

Natalia Cichocka A3 Finalistka Konkursu MKO z języka angielskiego

Agata Gaweł C2 Laureatka Konkursu MKO z języka angielskiego

Maria Jeleńska A3 Finalistka Konkursu MKO z języka angielskiego

Julia Piklikiewicz A2 Finalistka Konkursu MKO z języka angielskiego

Katarzyna Prokopiuk C2 Finalistka Konkursu MKO z języka angielskiego

Liwia Rogalewicz A3 Finalistka IX Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Maria Jeleńska A3 Laureatka IV Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Weronika Lessidreńska B3 Finalistka IV Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Marta Piekarska A1 Finalistka IV Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Hanna Rechnio C1 Finalistka IV Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Ewa Sasimowska A1 Laureatka Konkursu Prymasa Tysiąclecia „Być jak?...Miłość na co dzień”

Mina Jachimowicz A1 Laureatka Konkursu Prymasa Tysiąclecia „Być jak?...Miłość na co dzień”

Hanna Minkiewicz B3 Laureatka Konkursu Prymasa Tysiąclecia „Być jak?...Miłość na co dzień”

Katarzyna Siwek B3 Laureatka Konkursu Prymasa Tysiąclecia „Być jak?...Miłość na co dzień”

Monika Sobczyk B3 Laureatka Konkursu Prymasa Tysiąclecia „Być jak?...Miłość na co dzień”

2012/2013

Anna Pieronkiewicz finalistka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości” 

Nela Grzesik finalistka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości” 

Marta Frejlak finalistka Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości” 

Joanna Chomko laureatka Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Dominika Antonijczuk finalistka Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Karolina Jastrzębska finalistka Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Aleksandra Szczęsna laureatka Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Daria Mroczkowska finalistka Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Daria Mroczkowska laureatka IX Konkursu Papieskiego "Projekt Życie"

Krystyna Brągiel laureatka Wojewódzkiego Konkursu o Stefanie Wyszyńskim 

Julia Nowakowska laureatka Warszawskiego Gimnazjalnego Konkursu Mitologicznego

Dorota Bieńkowska laureatka Konkursu "Jan Paweł II - droga poety i artysty" 

Agata Gaweł laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Maria Jeleńska finalistka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Jakub Więckowski laureat XXXVI edycji Olimpiady Języka Francuskiego

Karolina Tomaszewska finalistka XXXVI edycji Olimpiady Języka Francuskiego

Amelia Szczekocka finalistka XXXVI edycji Olimpiady Języka Francuskiego

Zuzanna Stec finalistka XXXVI edycji Olimpiady Języka Francuskiego

Nelly Eecout finalistka XXXVI edycji Olimpiady Języka Francuskiego

Małgorzata Duluk finalistka XXXVI edycji Olimpiady Języka Francuskiego

Julia Nowakowska laureatka Konkursu Historycznego 

Michał Żmijewski laureat Konkursu Historycznego 

Katarzyna Wałkanis laureatka Konkursu Biologicznego 

Adrianna Głogowska finalistka Konkursu Biologicznego 

Małgorzata Duluk laureatka Konkursu Języka Francuskiego 

Magdalena Dunicz finalistka Konkursu Języka Francuskiego 

Cecylia Kłosińska finalistka Konkursu Języka Francuskiego 

Zuzanna Sus finalistka Konkursu Języka Francuskiego 

Dominika Durda laureatka Konkursu Języka Angielskiego 

2011/2012

Nela Grzesik, laureatka XXII Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego

Łukasz Kowalczyk, finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Katarzyna Winciorek , laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Wojciech Graboń, laureat XXIV Olimpiady Filozoficznej 

Michał Kusiak, finalista Olimpiady Języka Łacińskiego 

Atalia Sosnowska, laureatka Olimpiady Języka Francuskiego 

Aleksandra Urbanek, finalistka Olimpiady Języka Francuskiego 

Xavier Debeni, finalista Olimpiady Języka Francuskiego 

Maria łobodzińska, finalistka Olimpiady Języka Francuskiego 

Zuzanna Derlacz, finalistka z wyróżnieniem Olimpiady Artystycznej

Julia Lewandowska, finalistka Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego

Julia Kasprzak, laureatka Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego

Anna Kleszcz, finalistka Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego

Fryderyk Lachaise, laureat Kuratoryjnego Konkursu Języka Francuskiego

Małgorzata Duluk, laureatka Kuratoryjnego Konkursu Języka Francuskiego

Dominika Napiórkowska, finalistka Kuratoryjnego Konkursu Języka Francuskiego

2010/2011

Kinga Jankowska, finalistka Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci"

Urszula Żurawska, laureatka Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci" 

Katarzyna Winciorek, laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjum

Ernestyna Pachała, laureatka Konkursu Polonistycznego

Maria Tomasiewicz, laureatka Konkursu Biologicznego

Paweł Eitelthaler, finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Kinga Jankowska, finalistka Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Joanna Piłatkowska, laureatka Olimpiady Języka Francuskiego 

Estelle Figueira-Putresza, finalistka Olimpiady Języka Francuskiego 

Oscar Liszewski, laureat Olimpiady Języka Francuskiego 

Alicja Bogacka, finalistka Olimpiady Języka Francuskiego 

Maja Sałek, finalistka Olimpiady Języka Francuskiego 

Michał Kusiak, finalista Olimpiady Języka Łacińskiego

Agnieszka Łochowska, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Poezji i Prozy Frankofońskiej

Zuzanna Szpura, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Poezji i Prozy Frankofońskiej

Paweł Eitelhaler - finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej dla Gimnazjum

2009/2010

Barbara Kaczyńska, laureatka Olimpiady Języka Łacińskiego

Urszula Czerwińska, finalistka Olimpiady Języka Francuskiego 

Maja Kowalska, finalistka Olimpiady Języka Francuskiego 

Olga Sabak, finalistka Olimpiady Języka Francuskiego 

Natalia Chmielewska, laureatka Olimpiady Języka Francuskiego 

Dominik Przeniosło, laureat Olimpiady Języka Francuskiego 

Kinga Jankowska, finalistka Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci"

Hanna Frejlak, finalistka Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci"

Urszula Żurawska, finalistka Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci"

Marta Piekarska, laureatka XXVIII Olimpiady Języka Łacińskiego (II lokata)

Barbara Kaczyńska, laureatka XXVIII Olimpiady Języka Łacińskiego (III lokata)

Jagoda Winiarska, II nagroda w Konkursie Wokalnym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów

Magdalena Pacholczyk, I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym Języka Polskiego 

Anna Maria Jaśkiewicz, I miejsce w województwie mazowieckim w konkursie "Alfik Polonistyczny"

Małgorzata Węcławiak - laureatka Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej dla Gimnazjum

Piotr Dudek - finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej dla Gimnazjum

2008/2009

Aleksander Jakubik,finalista konkursu "Rzeczpospolita w okresie Sejmu Wielkiego"

Marta Piekarska, finalistka XXVII Olimpiady Języka Łacińskiego

Krzysztof Żebrowski, laureat XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego

Karolina Wereszczyńska, finalistka XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego

Natalia Chmielewska, finalistka XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego

Barbara Siwicka, finalistka XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego

Jagoda Winiarska, I miejsce w Sródmiejskim Festiwalu Młodych Talentów

Azza Abdelkarim, finalistka Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci"

Monika Frydryszak, finalistka Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci"

Wojciech Swietlikowski, finalista Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci"

Wojciech Grabon, finalista Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci"

2007/2008

Azza Abdelkarim, finalistka Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci"

Aleksander Swinarski, finalista Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrosci"

Wawrzyniec Gilewski, laureat XXXI Olimpiady Języka Francuskiego

Justyna Jarmułowicz, laureatka XXXIX Olimpiady Jezyka Rosyjskiego

Maria Jurek, finalistka XIII Olimpiady Teologii Katolickiej

Aleksandra Krawczyk, laureatka XXXI Olimpiady Języka Francuskiego

Mateusz Krawczyk, finalista XIII Olimpiady Teologii Katolickiej

Piotr Ochnicki, finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Justyna Zachara, laureatka (z I lokatą!) XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego

Małgorzata Woźniak - finalistka Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej dla Gimnazjum

2006/2007

Marcin Barański,finalista XXVX Olimpiady Języka Francuskiego

Lukasz Konowałek, laureat XXV Olimpiady Języka Łacińskiego

Adrian Kuusinen, laureat XXX Olimpiady Języka Francuskiego

Bazyli Szymański - laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej dla Gimnazjum

Karolina Gutowska - laureatka Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej dla Gimnazjum

2005/2006

Diana Adamowicz, laureatka Olimpiady Ekonomicznej