Logo

"Wszystkich świeżo upieczonych Żmichowiaków (ci, którzy z piekarni wyszli nieco wcześniej również mogą czytać dalej ) gorąco zapraszamy do współtworzenia naszego jedynego słusznego szkolnego czasopisma: MAGAZYNU "Ż"!

KOGO SZUKAMY?
Każdego pełnego pasji, obdarzonego lekkim piórem, artystycznie utalentowanego, czyli absolutnie KAŻDEGO (nie bez powodu znaleźliście się w tej szkole!) Żmichowiaka, który nie pozwoli, by jego zdolności rozłożyły się w Szufladzie Beznamiętności, a z dumą i łezką w oku będzie podziwiał, jak wypływają na szerokie wody!

NA CO CZEKAMY?
Przede wszystkim na szeroko pojętą TWÓRCZOŚĆ! Literacką, artystyczną, a także na wywiady, czy komiksy! Może wśród znajomych uchodzisz za wujka dobrą radę i wzorcowo sprawdziłbyś się w roli prowadzącego tematycznego kącika porad? Jesteś V.I.P.em na każdym wernisażu? W takim razie współtwórz Dział Kulturalny! Masz inny ciekawy pomysł? Szukamy wszystkiego, co niebanalne i po prostu fajne i nie będzie kolejnym nudnym słowotokiem, na które to możecie natrafić w pierwszym lepszym "Ortografiku", czy w innym "Liczydełku". Pamiętajcie, że piszecie do ŻETu w "Żmichowskiej"!
Na artykuły do perwszego w tym roku szkolnym wydania czekamy do przyszłego piątku! (16 września!)
Nasz redakcyjny adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KTO ZA TYM STOI?
Więcej informacji udzielą Wam w szkole, bądź za pośrednictwem Facebooka główni redaktorzy:

JAN ORLIŃSKI Z KLASY 2B
MATEUSZ GODLEWSKI Z KLASY 3A

Gorąco zachęcamy również do dołączania do naszej facebookowej grupy, co znacząco ułatwi wymianę poglądów, dotyczących bezpośrednio Magazynu! :)

https://www.facebook.com/groups/743892632349719/?fref=ts"