Logo

Już w najbliższy piątek (05.12.2014) w naszej szkole obędą się ŻMICHOŁAJKI! Tego dnia spodziewać się możecie wielu atrakcji oraz niespodzianek! Jedną z nich jest akcja „Przebrany= niepytany” każdego ucznia, który włoży choć trochę wysiłku w swój świąteczny wygląd czeka zwolnienie z niezapowiedzianych kartkówek oraz odpowiedzi! Regulamin tej akcji, możecie znaleźć na stronie szkoły oraz na tablicy samorządu. 

Oprócz tego będziecie mogli wziąć udział w konkursie na najlepszy świąteczny strój. Wystarczy tylko zgłosić swój udział jury, które będzie miało swoje stanowisko przy tablicy samorządu, czyli na drugim piętrze. Do wygrania są super nagrody!

Zachęcamy Was do czynnego udziału w naszej szkolnej imprezie!

Regulamin mikołajkowej akcji „Przebrany = niepytany”

 

 1. Akcja organizowana przez Samorząd Uczniowski dnia 05.12.2014 roku.

 2. Każdy uczeń przebrany za Św. Mikołaja zwolniony jest wyłącznie z niezapowiedzianych i ocenianych form sprawdzenia wiedzy np.: kartkówki, odpytywanie.

 3. Warunkiem dla zastosowania punktu 2. jest:

  1. Nie budzące wątpliwości przebranie, nawiązujące do tradycji świąt Bożego Narodzenia

  2. Czapka Św. Mikołaja

  3. Rogi renifera

  4. Uszy elfa

  5. Czerwone spodnie, koszulka, bluza, sukienka

 4. Makijaż lub biżuteria w świątecznych barwach nie uprawniają ucznia do skorzystania z przywileju określonego w punkcie 2.