Logo
Uwaga! Loginy do Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalstów będę rozdawała po świętach (mają być podane do 7 stycznia 2015 roku). Dodatkowe informacje: http://www.ojag.wsjo.pl/.
 
Poniżej instrukacja, zgodnie z którą należy postępować w pierwszym etapie Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów (w załączniku). Bardzo proszę zgodnie z nią wypełnić test (do 20 stycznia, bo 21 po godz. 10.00 nie będzie już możliwości wypełnienia testu). Loginy będę podawała wraz z wychowawcami klas od jutra.
 
Podczas rozwiazywania testu OJAGu nie wolno używać opcji kopiuj-wklej, gdyż automatycznie będzie test oznaczony próbą oszustwa, uczniowie podczas rozwiązywania testu nie mogą także używać opcji wstecz!

Od dnia 07.01.2014 od godziny 10:00 do 21.01.2014 do godziny 10:00 będą Państwo mieli dostęp do loginów i haseł dla uczniów. Loginy będą dostępne po zalogowaniu się do panelu przez nauczyciela zgłaszającego szkołę (http://rejestracja.ojag.wsjo.pl) Proszę pamiętać, że nauczyciel prowadzący nie może udostępniać swojego loginu i hasła osobom trzecim a w szczególności uczniom!
 
Zobacz instrukcję (dodano 6.01.2015)