Logo
  Biblioteka proponuje ...

Sport w Żmichowskiej

ROK SZKOLNY 2017/2018

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Siatkówka - poniedziałek 15.40-16.30 – B.Karpińska

Piłka nożna – poniedziałek 15.40-16.30 – T.Kiejdo

Nordic walking – wtorek 15.40 – 17.15- A.Czuba

IMPREZY I TERMINY ZAWODÓW SPORTOWYCH

1.TURNIEJ CZWÓREK SIATKARSKICH

Liceum i Gimnazjum/zespoły mieszane dzw i chł/

-organizator: Barbara Karpińska

-miejsce: sala gimnastyczna I piętro

-termin: październik, listopad /długie przerwy/

2.TURNIEJ KOSZYKÓWKI

Liceum i gimnazjum /zespoły mieszane dzw I chł/

-organizator: Adam Czuba, Marek Pietrasik

-miejsce: sala gimnastyczna III piętro

-termin: styczeń-kwiecień/długie przerwy/

3.MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA / taniec dowolny/

Liceum i Gimnazjum

-organizator: Barbara Karpińska

-miejsce: aula

-termin: grudzień

4.TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Liceum i Gimnazjum

-organizator: Marcin Marek

-miejsce: siłownia

-termin: październik -luty ,maj -długie przerwy      

5.TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

 Liceum i Gimnazjum

-organizator: Tomasz Kiejdo

-miejsce: sala gimnastyczna Ipiętro

-termin: styczeń, luty-długie przerwy

 

WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

- biegi przełajowe - Marek Pietrasik, Tomasz Kiejdo

- tenis stołowy – Marcin Marek

PROJEKT PRZEDMIOTOWY  INTERDYSCYPLINARNY „ZDROWY ŻMICHOWIAK”

- 14 czerwca 2018 - Barbara Karpińska, nauczyciele w-f

 

WYNIKI BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH WOM

Etap dzielnicowy / awans do etapu powiatowego/

  • Eichhorn Matylda B3
  • Kornel Aleksandra B3
  • Wiśniewska Lena C3
  • Piórkowski Stanisław A3
  • Świtalska Martyna 3B
  • Ciarka Patrycja 1E

Etap powiatowy / awans do etapu mazowieckiego/

  • Wiśniewska Lena C3
  • Świtalska Martyna 3B

GRATULUJEMY!!!

 

 

Zaczęły się rozgrywki turniejowe czwórek siatkarskich.
W pierwszym spotkaniu C2(1)x C2(2) po ładnych wymianach z obu stron wygrał zespół C2(1) 2:1
 

Zapraszamy na dodatkowe zajęcia z siatkówki - poniedziałki 15.40-16.25

B.Karpińska, K.Pietrzak

W dniu 11 marca odbył się turniej taneczny. Konkurencja była ostra. 

I miejsce zdobyła Bogusława W z kl.B2
II miejsce zdobyły Victoria G z kl. B1, Aleksandra K z kl.A3
III miejsce zdobyła Julianna Ł z kl. B2
Gratulujemy!!!

12 marca w hali " Arena Ursynów" odbył się turniej koszykówki, w którym pod opieką K.Pietrzak wystąpiła nasza reprezentacja

zobacz zdjęcia

 

 Udział naszej młodzieży w zawodach sportowych

  • październik - biegi przełajowe, liga siatkówki w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
  • listopad - udział w turnieju tenisa stołowego w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Emilia Piątkowska B3
Klaudia Rozbicka C3
Zuzanna Wójcik A3 zajęły drugie miejsce na etapie rozgrywek dzielnicowych. 
Jest to jeden z największych sukcesów drużynowych w historii naszych startów.
/patrz zdjęcia/

  • grudzień - zakończył się Szkolny Turniej Czwórek Siatkarskich -gimnazjum

I miejsce - klasa A3
II miejsce - klasa - B2
III miejsce - klasa B3
/patrz zdjęcia/

  • styczeń - trwa Turniej Halowej Piłki Nożnej

TURNIEJ CZWÓREK SIATKARSKICH

    Liceum i Gimnazjum/zespoły mieszane/

    -organizator: Katarzyna Pietrzak, Barbara Karpińska

    -miejsce: sala gimnastyczna I piętro

    -termin: październik, listopad /długie przerwy/

Poniedziałek 15:40 - 16:25 Siatkówka / Ip. Katarzyna Pietrzak
Tenis stołowy Marek Pietrasik