Logo
  logo żmichowska. Biblioteka proponuje ... Biblioteka proponuje ...

Wydarzenia

Umiesz śpiewać i chcesz się tym pochwalić na forum szkoły zgłoś się do drugiej edycji płyty Żmichowska Śpiewa. Czekamy na Twoją propozycję piosenki w języku francuskim, angielskim lub polskim do 15 stycznia 2015.

Fundacja Otwarte Serce serdecznie dziękuje całej społeczności szkolnej ZS nr 67 im. N.Żmichowskiej Dyrekcji, Rodzicom oraz wszystkim uczniom i nauczycielom za  przedświąteczną pomoc zorganizowaną na rzecz podopiecznych Fundacji.

Godzina Kodowania jest międzynarodową akcją organizowaną przez fundację Code.org której celem jest zachęcenie dzieci i dorosłych do spędzenia co najmniej jednej godziny w tygodniu od 8 do 14 grudnia tego roku na nauce kodowania. W ubiegłym roku 15 milionów młodszych i starszych adeptów kodowania, w tym mnóstwo dziewczynek, wzięło udział w tej imprezie. A w tym roku, sądząc po mapie na stronie http://hourofcode.com/us, rekord może zostać pobity.

Już w najbliższy piątek (05.12.2014) w naszej szkole obędą się ŻMICHOŁAJKI! Tego dnia spodziewać się możecie wielu atrakcji oraz niespodzianek! Jedną z nich jest akcja „Przebrany= niepytany” każdego ucznia, który włoży choć trochę wysiłku w swój świąteczny wygląd czeka zwolnienie z niezapowiedzianych kartkówek oraz odpowiedzi! Regulamin tej akcji, możecie znaleźć na stronie szkoły oraz na tablicy samorządu. 

Uwaga!

Wznowiona została Olimpiada języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, wszystkich gimnazjalistów zachęcam do wzięcia w niej udziału, Oto linkhttp://www.ojag.wsjo.pl/
 
Polecam książkę do gramatyki pana Krzyżnowskiego "100 testów z gramatyki angielskiej", która może pomóc w przygotowaniu do konkursów (wydawnictwo MORFO). 
 

W dniach 3 i 4 listopada odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z uczniami izraelskimi z Liceum Francusko-Izraelskiego im. Raymonda Levena w Holonie...

14.X.2014r. odbyło sie ślubowanie klas pierwszych Gimnazjum i Liceum...

11 i 13.X.2014r. odbyły się uroczystości z okazji 95-lecia istnienia naszej szkoły...

7.X.2014r. klasa 3A z wychowawczynią p.prof. Mirosławą Bajszczak pojechała na wycieczkę do Maciejowic ....

W dniu 1.10.2014 roku obyła się wycieczka klasy A1 do Ogrodu Botanicznego w Parku Łazienkowskim.