• Sport w Żmichowskiej

        • Sport

        • Wiadomości sportowe z naszej szkoły są kierowane i aktualizowane na facebooku szkoły.

          facebook

           

          Biała szkoła 2022 - Krynica: film

          FILM (zobacz)

          W grudniu zakończyły się rozgrywki "Czwórek Siatkarskich".
          Po pięknej i ambitnej walce zwyciężyły następujące drużyny:
           
          Gimnazjum Liceum
          1 miejsce klasa C3/1 1 miejsce - klasa 1L
          2 miejsce klasa B3 2 miejsce - klasa 1C/2
          3 miejsce klasa C3/2 3 miejsce - klasa 1E/2
           
          Zakończyły się również zawody z koszykówki/patrz facebook/.
          GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.
           

          ROK SZKOLNY 2017/2018

          ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

          Siatkówka - poniedziałek 15.40-16.30 – B.Karpińska

          Piłka nożna – poniedziałek 15.40-16.30 – T.Kiejdo

          Nordic walking – wtorek 15.40 – 17.15- A.Czuba

          IMPREZY I TERMINY ZAWODÓW SPORTOWYCH

          1.TURNIEJ CZWÓREK SIATKARSKICH

          Liceum i Gimnazjum/zespoły mieszane dzw i chł/

          -organizator: Barbara Karpińska

          -miejsce: sala gimnastyczna I piętro

          -termin: październik, listopad /długie przerwy/

          2.TURNIEJ KOSZYKÓWKI

          Liceum i gimnazjum /zespoły mieszane dzw I chł/

          -organizator: Adam Czuba, Marek Pietrasik

          -miejsce: sala gimnastyczna III piętro

          -termin: styczeń-kwiecień/długie przerwy/

          3.MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA / taniec dowolny/

          Liceum i Gimnazjum

          -organizator: Barbara Karpińska

          -miejsce: aula

          -termin: grudzień

          4.TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

          Liceum i Gimnazjum

          -organizator: Marcin Marek

          -miejsce: siłownia

          -termin: październik -luty ,maj -długie przerwy      

          5.TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

           Liceum i Gimnazjum

          -organizator: Tomasz Kiejdo

          -miejsce: sala gimnastyczna Ipiętro

          -termin: styczeń, luty-długie przerwy

           

          WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

          - biegi przełajowe - Marek Pietrasik, Tomasz Kiejdo

          - tenis stołowy – Marcin Marek

          PROJEKT PRZEDMIOTOWY  INTERDYSCYPLINARNY „ZDROWY ŻMICHOWIAK”

          - 14 czerwca 2018 - Barbara Karpińska, nauczyciele w-f

           

          WYNIKI BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH WOM

          Etap dzielnicowy / awans do etapu powiatowego/

          • Eichhorn Matylda B3
          • Kornel Aleksandra B3
          • Wiśniewska Lena C3
          • Piórkowski Stanisław A3
          • Świtalska Martyna 3B
          • Ciarka Patrycja 1E

          Etap powiatowy / awans do etapu mazowieckiego/

          • Wiśniewska Lena C3
          • Świtalska Martyna 3B

          GRATULUJEMY!!!

          Zaczęły się rozgrywki turniejowe czwórek siatkarskich.
          W pierwszym spotkaniu C2(1)x C2(2) po ładnych wymianach z obu stron wygrał zespół C2(1) 2:1
           

          Zapraszamy na dodatkowe zajęcia z siatkówki - poniedziałki 15.40-16.25

          B.Karpińska, K.Pietrzak

          W dniu 11 marca odbył się turniej taneczny. Konkurencja była ostra. 

          I miejsce zdobyła Bogusława W z kl.B2
          II miejsce zdobyły Victoria G z kl. B1, Aleksandra K z kl.A3
          III miejsce zdobyła Julianna Ł z kl. B2
          Gratulujemy!!!

          12 marca w hali " Arena Ursynów" odbył się turniej koszykówki, w którym pod opieką K.Pietrzak wystąpiła nasza reprezentacja

          zobacz zdjęcia

           

           Udział naszej młodzieży w zawodach sportowych

          • październik - biegi przełajowe, liga siatkówki w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
          • listopad - udział w turnieju tenisa stołowego w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

          Emilia Piątkowska B3
          Klaudia Rozbicka C3
          Zuzanna Wójcik A3 zajęły drugie miejsce na etapie rozgrywek dzielnicowych. 
          Jest to jeden z największych sukcesów drużynowych w historii naszych startów.
          /patrz zdjęcia/

          • grudzień - zakończył się Szkolny Turniej Czwórek Siatkarskich -gimnazjum

          I miejsce - klasa A3
          II miejsce - klasa - B2
          III miejsce - klasa B3
          /patrz zdjęcia/

          • styczeń - trwa Turniej Halowej Piłki Nożnej